AKTUALIZACJA: Zderzenie dwóch fordów na skrzyżowaniu w Iwoniczu. 29-latka w szpitalu (FOTO)

14-07-2017

IWONICZ / PODKARPACIE. Dwa osobowe fordy brały udział w stłuczce na skrzyżowaniu ul. Floriańskiej z Długą w Iwoniczu. 29-letnia kierująca fiestą wykonując skręt w lewo uderzyła w jadącego przeciwnym pasem focusa. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zderzenia dwóch fordów w Iwoniczu. 29-letnia kierująca fiestą trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zderzenia dwóch osobowych fordów doszło w środę około godz. 20, na skrzyżowaniu ulicy Floriańskiej i Długiej w Iwoniczu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-letnia kierująca fordem fiestą, skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku focusowi.  Do szpitala została przetransportowana 29-latka. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy byli trzeźwi.

Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, kierującej fiestą zatrzymano prawo jazdy.

Jak relacjonuje aspirant Paweł Buczyński z KMP Krosno, na miejscu zorganizowano ruch wahadłowy. Swoje czynności przeprowadzali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki.

foto: materiały nadesłane

źródło: KMP KrosnoNapisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.