AKTUALIZACJA: Zderzenie dwóch fordów na skrzyżowaniu w Iwoniczu. 29-latka w szpitalu (FOTO)

IWONICZ / PODKARPACIE. Dwa osobowe fordy brały udział w stłuczce na skrzyżowaniu ul. Floriańskiej z Długą w Iwoniczu. 29-letnia kierująca fiestą wykonując skręt w lewo uderzyła w jadącego przeciwnym pasem focusa. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną zderzenia dwóch fordów w Iwoniczu. 29-letnia kierująca fiestą trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do zderzenia dwóch osobowych fordów doszło w środę około godz. 20, na skrzyżowaniu ulicy Floriańskiej i Długiej w Iwoniczu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 29-letnia kierująca fordem fiestą, skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku focusowi.  Do szpitala została przetransportowana 29-latka. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy byli trzeźwi.

Z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, kierującej fiestą zatrzymano prawo jazdy.

Jak relacjonuje aspirant Paweł Buczyński z KMP Krosno, na miejscu zorganizowano ruch wahadłowy. Swoje czynności przeprowadzali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki.

foto: materiały nadesłane

źródło: KMP Krosno

14-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)