XXIV Krośnieński Bieg Konstytucji i Zawody Nordic Walking

Tradycją jest, że 3 maja w Krośnie sportowo obchodzone jest Święto Konstytucji 3 Maja. Do pokonania była siedmiokilometrowa trasa ulicami Krosna. Start wydarzenia miał miejsce przy ul.Kapucyńskiej, gdzie stanęło łącznie 294 uczestników. Pierwsze miejsce należy do Łukasza Jaumień z czasem 00:22:46.59. Pierwsze miejsce wśród kobiet zajęła zaś Katarzyna Albrycht z czasem 00:26:31.02. W Nordic Walking najlepszy był Andrzej Hichalski z czasem 00:33:53.11.

3 maja w Krośnie odbył się już XXIV Krośnieński Bieg Konstytucji i Zawody Nordic Walking. Na miejsce startu stanęło 294 śmiałków, którzy z wielką determinacją wzięli udział w biegu. Start rozpoczął się o godzinie 10:30. Kilka minut później zawodnicy Nordic Walking rozpoczęli swoje zmagania. Po biegu głównym o godz. 13:00 rozgrywano biegi dzieci i młodzieży.

Trasa: nawierzchnia asfaltowa, dystans – 7 km

Start: ul. Kapucyńska, Legionów, rondo Niezapominajki, ul. Niepodległości, Żółkiewskiego, rondo Zawodzie, ul. Okrzei, rondo Solidarności, ul. Podwale, Tkacka, Niepodległości, rondo HDK, ul. Wojska Polskiego, gen. Sikorskiego, Wieniawskiego, Chopina, Bursaki – meta: stadion ul. Bursaki. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.


04-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)