Zawody drwali w Nowym Łupkowie. Atrakcje dla całych Rodzin!

NOWY ŁUPKÓW / PODKARPACIE. Ideą organizacji zawodów drwali jest podnoszenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych drwali operatorów pilarek spalinowych, upowszechnienie bezpiecznych i wydajnych metod pracy niestwarzających zagrożenia dla środowiska, oraz upowszechnianie wiedzy na temat pozyskania drewna i funkcjonowania gospodarki leśnej.

W ramach wydarzenia przewidziane jest wiele atrakcji: darmowa degustacja dziczyzny (w tym pieczony dzik), gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, instruktaż łucznictwa oraz efektowne pokazy w wykonaniu OSP Nowy Łupków oraz Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu, jazda konna, dmuchane zjeżdżalnie. Organizator zadbał o atrakcyjne konkursy i cenne nagrody. Zachęcamy do wzięcia udziału w ,,Rajdzie rowerowym śladami Wielkiej Wojny” (zapisy pod nr tel. 503 942 955).

Wśród atrakcji przewidziano występy zespołów muzycznych. Gwiazdą wieczoru będzie Jerzy Krupa oraz DJ MUSICTAO.

W trakcie powyższego wydarzenia Nadleśnictwo Komańcza przygotuje stoisko edukacyjne, które swoją tematyką będzie nawiązywać do promocji drewna jako surowca ,,doskonałego”, będzie także mowa o gospodarce leśnej oraz ochronie przyrody. Na stoisku Dobre z Lasu będzie można za darmo skosztować wyrobów z dziczyzny i produktów pochodzenia leśnego (w tym pieczonego dzika).

materiały nadesłane

14-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)