REKLAMA

Wypadek, 31 kolizji oraz jeden pijany nietrzeźwy kierowca. Długi weekend w statystykach policjantów

KROSNO / PODKARPACIE. Wypadek drogowy, 31 kolizji oraz jeden nietrzeźwy kierujący – to bilans zdarzeń drogowych minionych pięciu dni, odnotowanych na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Krośnieńscy policjanci podsumowali działania pod nazwą „Sierpniowy weekend 2017”. W ramach akcji realizowanej od 11 do 15 sierpnia br., funkcjonariusze kontrolowali pojazdy, dbali płynność ruchu oraz o bezpieczeństwo podróżujących. Każdego dnia w działania zaangażowani byli zarówno mundurowi z drogówki, jak i z innych wydziałów i jednostek krośnieńskiej Policji (dziennie od 33 do 48 funkcjonariuszy).

W ciągu pięciu dni, na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego policjanci odnotowali 31 kolizji oraz 1 wypadek drogowy, w którym ranne zostały dwie osoby. Do największej liczby kolizji tj. 9 – doszło w piątek, w sobotę – 7 i poniedziałek – 7. Najmniej zdarzeń odnotowano w niedzielę – 3. W piątek, 11 sierpnia ujawniono nietrzeźwego kierującego.

foto: archiwum

źródło: KMP Krosno

16-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline