Wypadek, 31 kolizji oraz jeden pijany nietrzeźwy kierowca. Długi weekend w statystykach policjantów

KROSNO / PODKARPACIE. Wypadek drogowy, 31 kolizji oraz jeden nietrzeźwy kierujący – to bilans zdarzeń drogowych minionych pięciu dni, odnotowanych na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Krośnieńscy policjanci podsumowali działania pod nazwą „Sierpniowy weekend 2017”. W ramach akcji realizowanej od 11 do 15 sierpnia br., funkcjonariusze kontrolowali pojazdy, dbali płynność ruchu oraz o bezpieczeństwo podróżujących. Każdego dnia w działania zaangażowani byli zarówno mundurowi z drogówki, jak i z innych wydziałów i jednostek krośnieńskiej Policji (dziennie od 33 do 48 funkcjonariuszy).

W ciągu pięciu dni, na drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego policjanci odnotowali 31 kolizji oraz 1 wypadek drogowy, w którym ranne zostały dwie osoby. Do największej liczby kolizji tj. 9 – doszło w piątek, w sobotę – 7 i poniedziałek – 7. Najmniej zdarzeń odnotowano w niedzielę – 3. W piątek, 11 sierpnia ujawniono nietrzeźwego kierującego.

foto: archiwum

źródło: KMP Krosno

16-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)