Tłumy na spotkaniu z Kosiniakiem-Kamyszem. PSL stawia na odwagę i program “Uczciwa Polska” (VIDEO)

Tłumy na spotkaniu z Kosiniakiem-Kamyszem. PSL stawia na odwagę i program “Uczciwa Polska” (VIDEO)

RYMANÓW / PODKARPACIE. W Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie odbyło się spotkanie lidera Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysława Kosiniaka-Kamysza z mieszkańcami Podkarpacia. Sala widowiskowa została wypełniona do ostatniego miejsca. Prezes PSL przedstawił główne założenia inicjatywy “Uczciwa Polska”, która ma być motorem napędowym dla tego ugrupowania przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi. Głos zabierali również mieszkańcy, którzy zadawali pytania związane z ważnymi sprawami życia codziennego, ale również te dotyczące kwestii światopoglądowych.

WYSTĄPIENIE WŁADYSŁAWA KOSINIAKA-KAMYSZA ORAZ PYTANIA Z SALI

Na wydarzenie zaprosił Dariusz Sobieraj, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego z PSL oraz lider tego ugrupowania Władysław Kosiniak-Kamysz.

Obecni byli przedstawiciele władz struktur lokalnych PSL z Rzeszowa, Sanoka, Brzozowa, Dębicy i innych. W debacie uczestniczyło wielu samorządowców z Podkarpacia.

Spotkanie zorganizowano w sobotę w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Rymanowie. Tematem przewodnim był pakiet projektów, którymi PSL chce zainteresować Polaków przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Rozmawiano między innymi o dziedziczeniu emerytury, o pracy, która się opłaca oraz o programie mieszkaniowym i demograficznym. Lider PSL mówił o najważniejszych sprawach dla obecnych i przyszłych pokoleń. Często nawiązywał do inicjatywy „Uczciwa Polska”, ogłoszonej niedawno przez ugrupowanie.

Uczciwa Polska to też rozmowa o przyszłości. O państwie uczciwym, opartym o wartości, zasady, opartym o wzajemny szacunek, solidarność i braterstwo. W kontrze do nieuczciwego państwa i nieuczciwości, z którą mamy dzisiaj do czynienia, my proponujemy uczciwą Polskę – zaznaczał Władysław Kosiniak-Kamysz.

Wiele pytań padło ze strony mieszkańców regionu. Zadawali oni pytania związane z ważnymi sprawami życia codziennego, ale również te dotyczące kwestii światopoglądowych.

Dużo więcej w naszej RELACJI VIDEO.


grafika poglądowa

19-02-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)