Policjanci towarzyszyli mieszkańcom podczas Dni Krosna i Jarmarku Franciszkańskiego (FILM, ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci włączyli się w realizację imprezy miejskiej pn. “Dni Krosna – Miasta Szkła”. W niedzielę wraz z krośnieńskim Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa prowadzili akcję znakowania rowerów. Następnie promowali bezpieczeństwo podczas „Jarmarku Franciszkańskiego”.
W niedzielę mundurowi spotkali się z mieszkańcami Krosna w ramach imprezy miejskiej pn. “Dni Krosna – Miasta Szkła”.  Przed południem na płycie rynku wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa współrealizowali znakowanie jednośladów.

Popołudniu funkcjonariusze prowadzili stoisko policyjne podczas „Jarmarku Franciszkańskiego”, z którego dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne.  Mł. asp. Marcin Krówka oraz asp. sztab. Jerzy Barczentewicz z  Wydziału Prewencji  rozmawiali o zawodzie policjanta i działaniach Policji w ramach programu „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Dużą atrakcją dla najmłodszych była możliwość zajęcia miejsca za kierownicą policyjnego radiowozu.

źródło: KMP Krosno

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franciszkanie dla krośnian! Piękna zabawa i mnóstwo atrakcji podczas jubileuszowego jarmarku (RELACJA VIDEO, ZDJĘCIA)

06-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)