REKLAMA

Policjanci towarzyszyli mieszkańcom podczas Dni Krosna i Jarmarku Franciszkańskiego (FILM, ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci włączyli się w realizację imprezy miejskiej pn. “Dni Krosna – Miasta Szkła”. W niedzielę wraz z krośnieńskim Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa prowadzili akcję znakowania rowerów. Następnie promowali bezpieczeństwo podczas „Jarmarku Franciszkańskiego”.
W niedzielę mundurowi spotkali się z mieszkańcami Krosna w ramach imprezy miejskiej pn. “Dni Krosna – Miasta Szkła”.  Przed południem na płycie rynku wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Bezpieczeństwa współrealizowali znakowanie jednośladów.

Popołudniu funkcjonariusze prowadzili stoisko policyjne podczas „Jarmarku Franciszkańskiego”, z którego dochód przeznaczony będzie na cele charytatywne.  Mł. asp. Marcin Krówka oraz asp. sztab. Jerzy Barczentewicz z  Wydziału Prewencji  rozmawiali o zawodzie policjanta i działaniach Policji w ramach programu „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Dużą atrakcją dla najmłodszych była możliwość zajęcia miejsca za kierownicą policyjnego radiowozu.

źródło: KMP Krosno

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Franciszkanie dla krośnian! Piękna zabawa i mnóstwo atrakcji podczas jubileuszowego jarmarku (RELACJA VIDEO, ZDJĘCIA)

06-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline