PODKARPACIE: Kompletnie pijany z impetem wjechał w forda (FOTO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. W czołowym zderzeniu citroena z fordem w Jedliczu, trzy osoby zostały ranne. 64-letni kierujący citroenem miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie, a do tego sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godz. 19, na ul. Łukasiewicza w Jedliczu. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 64-letni kierujący citroenem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym fordem. Obaj kierujący oraz pasażerka podróżująca citroenem zostali przetransportowani do szpitala. Obrażenia jakich doznali nie zagrażają ich życiu.

Badanie stanu trzeźwości 64-latka wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych ustalono, że mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kierujący fordem był trzeźwy.

Na miejscu pracowali jedliccy policjanci oraz technik kryminalistyki. Szczegółowe okoliczności zdarzenia pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

 

KMP Krosno

03-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)