Pierwsze zwycięstwo Karpat Krosno, 3 punkty zostają w Krośnie (ZDJĘCIA)

KROSNO/PODKARPACIE. Zawodnicy Karpaty Krosno odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując na własnym stadionie Unię Tarnów 4:1. Drużyna krośnieńska grała zupełnie inaczej niż w poprzednich meczach a od pierwszej minuty widać było niezwykłą determinację u zawodników gospodarzy.

Karpaty Krosno – Unia Tarnów 4:1 (2:0)

1:0 – Sebastian Białasik 2

2:0 – Sebastian Białasik 9

3:0 – Mateusz Kantor 60

3:1 – Krzysztof Wrzosek 93karny

4:1 – Grzegorz Gawle 94

 

Kibice jeszcze dobrze nie rozsiedli się na trybunach a na tablicy już widniał wynik 1:0, po bramce Sebastiana Białasika. W 9 minucie ten sam zawodnik wyprowadził Karpaty na dwubramkowe prowadzenie. Do końca pierwszej połowy przeważali goście, jednak mimo kilku sytuacji bramkowych nie zdołali zmienić wyniku. Po przerwie znów na bramkę gospodarzy z impetem ruszyli gracze Unii. Zawodnikom gości brakowało jednak skuteczności. Dla kibiców zaskoczeniem była bramka dla Karpat – Mateusza Kantora – w 60 minucie, gdyż do tego czasu gospodarze skupiali się głównie na obronie korzystnego wyniku. Po tej bramce z gości “uszło powietrze” a wynik uległ zmianie dopiero w doliczonym czasie gry.

 

 

 

Mecz przy ulicy Legionów odbywał się jako impreza podwyższonego ryzyka, z uwagi na animozje między kibicami obu klubów. Stadion zabezpieczało kilkudziesięciu funkcjonariuszy policji wraz z ochroną.

Widzów na stadionie ok. 200, w tym 40 przyjezdnych.

 

09-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)