Koszykarze przegrywają z Treflem Sopot 77:98. Rywale bezlitośni w trzeciej kwarcie (SKRÓT VIDEO, KONFERENCJA)

KROSNO / PODKARPACIE. Koszykarze Miasta Szkła Krosno przegrali wyjazdowym pojedynek 5. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki z Treflem Sopot 77:98. O wysokiej porażce zespołu Michała Barana zadecydowała trzecia kwarta przegrana przez “Szklany Team” aż 8:25. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył były reprezentant Polski Filip Dylewicz – 29. Największą zdobyczą wśród krośnian mógł pochwalić się z kolei Jayvaughn Pinkston, który uzbierał 21 oczek.

Trefl Sopot – Miasto Szkła Krosno 98:77 (28:26, 20:19, 25:8, 25:24)

Trefl: Dylewicz 29, Brown 13, Mielczarek 12, Zack 11, M. Kolenda 10, Markovic 10, Ł. Kolenda 8, Karolak 5, Stefański, Walda, Śmiegielski, Motylewski. Trener: Kloziński.

MSK: Pinkston 21, Lejasmeiers 10, Mustapić 10, Hajrić 10, Oczkowicz 6, Alexis 6, Gaddefors 5, Grochowski 4, Sroka. Trener: Baran.