W Sanoku powstanie nowoczesny zakład karny! „To wiele miejsc pracy i dodatkowe podatki dla miasta” (FILM, ZDJĘCIA, WIZUALIZACJA)

W Sanoku powstanie nowoczesny zakład karny! „To wiele miejsc pracy i dodatkowe podatki dla miasta” (FILM, ZDJĘCIA, WIZUALIZACJA)

SANOK / PODKARPACIE. W Sanoku powstanie nowy zakład karny w ramach programu modernizacji Służby Więziennej. Inwestycja zostanie zlokalizowana w dzielnicy Posada, w okolicach ulicy Stróżowskiej. To oznacza, że areszt śledczy zniknie z centrum miasta. Informację o budowie nowego zakładu przekazał dziś podczas konferencji prasowej wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

47

Patryk Jaki

– Polskie więziennictwo pozostało w dużej mierze z czasów PRL-u. To jest jedyna służba, która od 1989 roku nie przeszła żadnej ustawy modernizacyjnej –mówił Patryk Jaki, odnosząc się do potrzeby przeprowadzenia tego programu.

uruski5

Piotr Uruski

– Mocno zabiegaliśmy o to, aby ta inwestycja została zlokalizowana właśnie w Sanoku. To dla naszego regionu dodatkowe miejsca pracy i wpływy z podatków – podkreślałPiotr Uruski, Poseł na Sejm RP.

pioro

Tadeusz Pióro

– Patrzę na tę inwestycję jako na sukces miasta i sukces posła Ziemi Sanockiej. Zapewniam, że nowy zakład jest o wiele bezpieczniejszy niż ten, który obecnie funkcjonuje w centrum miasta – dodaje Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka.

 

A0217_WIZUALIZACJA

24-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)