Akcja “Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” w Krośnie. Ponad 1500 skontrolowanych kierowców (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Krośnieńscy policjanci oraz przedstawiciele Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krośnie prowadzili wczoraj działania „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości 1577 kierowców podróżujących po drogach Krosna i powiatu krośnieńskiego.

Wczoraj krośnieńscy policjanci, we współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, prowadzili akcję pod nazwą „Nigdy nie jeżdżę po alkoholu”. Kontrole odbywały się od godz. 5 do 12 i przeprowadzane były w 13 punktach. Funkcjonariusze w ramach prowadzonych działań skontrolowali 1577 kierujących, ujawniając 5 nietrzeźwych kierowców.

Podczas prowadzonej akcji funkcjonariusze, wraz z przedstawicielami Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, każdemu kontrolowanemu kierowcy wręczali ulotki, broszury informacyjne oraz odblaski z hasłem kampanii. Przypominali o konsekwencjach kierowania pojazdami w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających.

Policyjne działania spotkały się z powszechnym zrozumieniem kontrolowanych kierowców, którzy zgodnie twierdzili, że odpowiedzialne zachowania na drodze są powinnością każdego uczestnika ruchu.

Źródło, zdjęcia: KMP Krosno


24-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)