Wielkie gwiazdy na chrześcijańskim Festiwalu Mocy!

Topowi polscy TikTokerzy Lexy Chaplin, ks. Sebastian Picur oraz Tomasz Adamek, Mateusz Ziółko, Tau, niemaGOtu – Festiwal Mocy zapowiada się naprawdę emocjonująco. Spotkanie odbędzie się w dniach 15-17 września na Podkarpaciu, w Miejscu Piastowym, obok Krosna. Wydarzenie poprowadzi prezenterka „Pytania na śniadanie” Marta Surnik.

Lexy Chaplin i ks. Sebastian Picur to gwiazdy TikToka, których zasięgi liczy się w milionach. Lexy na tej platformie społecznościowej obserwuje prawie 4 mln użytkowników, a łączna liczba lajków pod jej filmami to prawie 117 mln! Razem z katolickim księdzem Sebastianem Picurem wystąpią na wyjątkowej Gali TikToka podczas festiwalu w Miejscu Piastowym.

Podczas niej fani będą mieli wyjątkową okazję spotkać się ze swoimi idolami, porozmawiać, zrobić zdjęcie czy nagrać filmik.

Na uczestników, organizowanego przez Michalitów, wydarzenia czekają również koncerty. Na scenie pojawi się zwycięzca programu TVP2 The Voice of Poland Mateusz Ziółko oraz raper Tau. Nie zabraknie również wspaniałych koncertów uwielbieniowych w wykonaniu niemaGOtu oraz zespołu „Światło Uwielbienia”. Poza tym niesamowite świadectwo wygłosi Tomasz Adamek, były bokser, mistrzem świata organizacji IBF i IBO, który bardzo często otwarcie przyznaje się do wiary w Boga.

Wydarzenie w Miejscu Piastowym poprowadzi znana prezenterka porannego programu TVP „Pytanie na śniadanie” Marta Surnik.

Festiwal Mocy to chrześcijańskie wydarzenie, które jest rozszerzeniem corocznego Michalickiego Spotkania Młodych.

materiały nadesłane

08-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)