Poseł Wojciech Bakun kandydatem na Prezydenta Przemyśla

W dniu dzisiejszym (tj. 22.06.2018r.) przed Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie odbył się briefing prasowy Posłów na Sejm RP Wojciecha Bakuna oraz Macieja Masłowskiego.

Posłowie przedstawili informacje dotyczące najbliższych wyborów samorządowych
Poseł Wojciech Bakun ogłosił swój start w wyborach na prezydenta Miasta Przemyśla. Kandydatura ta została przedstawiona po rozmowach z działaczami lokalnych organizacji społecznych, które wspierają działania tworzącego się komitetu wyborczego Ruchu Kukiz’15.

Decyzja ta jest także wynikiem rekomendacji władz krajowych
Kolejną informacją, jaką przedstawili reprezentanci klubu parlamentarnego Pawła Kukiza jest wystawienie list Kukiz’15 do Rady Miasta Rzeszowa jak również kandydata na prezydenta stolicy województwa podkarpackiego.

– Zdecydowaliśmy się wystawić prezydenta z listy Kukiz’15, aby zwrócić uwagę, że nasz ruch społeczny posiada wartościowych kandydatów na radnych, a to przede wszystkim oni w dużej mierze decydują o funkcjonowaniu Rzeszowa. – powiedział Maciej Masłowski.

Poseł Wojciech Bakun poinformował, że konkretne nazwiska kandydatów na radnych i prezydentów zostaną przedstawione nie wcześniej, niż w połowie lipca.

Natomiast w miastach, w których Ruch Kukiz’15 będzie popierał kandydatów startujących z komitetów lokalnych, będzie to możliwe dopiero po ogłoszeniu startu w wyborach przez tych kandydatów.

bakun

22-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)