REKLAMA
PGE

Zderzenie 5 samochodów w Rymanowie

RYMANÓW / PODKARPACIE. Pięć samochodów zderzyło się na ulicy Bieleckiego w Rymanowie. Kolizja spowodowała znaczne utrudnienia w ruchu dla podróżujących tym odcinkiem drogi krajowej nr 28. W zdarzeniu nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18.30, na ulicy Bieleckiego w Rymanowie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 59-letni kierujący audi najechał na tył renaulta, który zderzył się z poprzedzającą kią. Siłą uderzenia kia została zepchnięta na suzuki, które z kolei uszkodziło opla.

Na szczęście, w zdarzeniu nikt poważnienie nie ucierpiał. Uczestnicy byli trzeźwi. Kierowca audi został ukarany mandatem.

Pamiętajmy, że słoneczna pogoda i wysokie temperatury mogą powodować u kierowców obniżenie poziomu koncentracji oraz wydłużenie czasu reakcji. Apelujemy zatem do wszystkich uczestników ruchu o bezpieczną jazdę, ostrożność i rozwagę na drodze.

303-161658

źródło: KMP Krosno

07-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.