REKLAMA

Wspaniały weekend dla krośnieńskiej siatkówki. W środę następna kolejka

KROSNO / PODKARPACIE. To był bardzo udany weekend dla krośnieńskich drużyn. W sobotnich meczach zdobyły komplet punktów.

Najpierw w  drugoligowym meczu 3 punkty wywalczyli nasi siatkarze pokonując 3:0 drużynę Politechniki Lublin. To groźny zespół, który w ubiegłym sezonie walczył w finale rozgrywek. Krośnianie udowodnili, że w hali przy ulicy Legionów i w tym sezonie nie będzie łatwo zdobywać punkty. Po dwóch pierwszych setach “na styku”, w trzecim wygrali pewnie do 18 i zainkasowali 3 punkty meczowe. Krośnianie zajmują po dwóch kolejkach drugie miejsce w tabeli z kompletem punktów. W kolejny weekend czeka ich wyjazdowe spotkanie z bardzo silną drużyną z Kozienic.

Z kolei Karpatki mierzyły się z beniaminkiem rozgrywek drużyną Azotów PWSZ Tarnów. Dziewczyny nie zawiodły krośnieńskich kibiców i po zaciętej walce przywiozły z Tarnowa komplet 3 punktów zwyciężając Tarnowianki 3:1. To bardzo ważne punkty zdobyte na wyjeździe. Dziewczyny pokazały swoją postawą, że są zespołem, który będzie urywał punkty nie tylko w Krośnie, ale trzeba się z nimi liczyć w każdym meczu.

Napawa to optymistycznie przed kolejna kolejką pierwszoligowych rozgrywek, która już w najbliższą środę. Krośnianki będą podejmować w hali przy ulicy Bursaki kolejnego beniaminka rozgrywek, drużynę AWF-u Warszawa. Przeciwniczki nie zdobyły na razie żadnych punktów co wcale nie oznacza, że to będzie łatwe spotkanie dla Karpatek. Zwycięstwo za 3 punkty w Tarnowie pozwoliło naszej drużynie awansować na 4 miejsce w tabeli.

źródło: Karpaty Krosno

18-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline