UWAGA! Zablokowana krajowa 19! Pali się cysterna, 3 osoby poszkodowane! (VIDEO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Przed godziną 14.00 w Lipowicy na DK 19 doszło do wypadku. Zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe i osobówka. Droga jest zablokowana!

 

Jak podaje st. asp. Paweł Buczyński, oficer prasowy krośnieńskiej policji, do zdarzenia doszło o 13.45 na DK 19 w Lipowicy w powiecie krośnieńskim.

Zderzyły się dwa pojazdy ciężarowe – w tym cysterna, oraz samochód osobowy. Na ten moment wiadomo, że w zdarzeniu zostały poszkodowane trzy osoby, trudno powiedzieć jak rozległe są ich obrażenia.

Na miejscu strażacy gaszą płonącą cysternę, w której przewożono łatwopalną substancję. Droga krajowa nr 19 jest zablokowana w obu kierunkach, tak może być jeszcze przez dobrych kilka godzin. Samochody osobowe policja kieruje na objazdy, kierowcy ciężarówek muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na odblokowanie jezdni.

Na miejscu pracuje kilkanaście zastępów straży pożarnej, policja, załogi karetek pogotowia oraz załoga LPR z Krakowa i Sanoka.

Video: krosno112.pl/fb

 

 

foto: krosno112.pl/fb

07-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)