REKLAMA

UWAGA KIEROWCY: Król przybywa do miasta. Utrudnienia w ruchu

KROSNO / PODKARPACIE. W sobotę 29 lipca do Krosna zawita sam król. Rekonstrukcja historyczna –  “Wjazd Króla Jana Kazimierza” spowoduje pewne utrudnienia w ruchu drogowym. Będzie zmiana organizacji ruchu w obrębie starego miasta  a niektóre z ulic będą wyłączone na czas przemarszu królewskiego orszaku.

Dworski orszak historyczny wyruszy z ul. Bursaki od Hali Sportowo – Widowiskowej o godz.19.00 i  przejdzie ulicami: Niepodległości, Wojska Polskiego,  Staszica przez Plac Konstytucji a następnie ul. Sienkiewicza do Rynku.

W związku z obywającymi się wydarzeniami wyłączona z ruchu będzie ul. Ordynacka, a na ulicach Szczepanika i Spółdzielczej ruch będzie się odbywał w odwrotnym kierunku niż dotychczas.
Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać od piątku (28.07) od godz. 17.00 i zostanie utrzymana do niedzieli (30.07) do godzin nocnych.

Kierowców prosimy o stosowanie się do znaków zmieniających organizację ruchu oraz stosowanie się do poleceń kierujących ruchem funkcjonariuszy. Za utrudnienia przepraszamy.

zdjęcie ilustracyjne

źródło: materiały nadesłane / Urząd Miasta Krosna

25-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline