REKLAMA

Uroczysta Gala Sportu Samochodowego 2019

KROSNO / PODKARPACIE. Z okazji zakończenia sezonu 2018, Automobilklub Małopolski Krosno organizuje uroczystą Galę Sportu Samochodowego, zaplanowaną na 1.02.2019 (piątek), w Hotelu Nafta Krosno. 

Gala poświęcona będzie prezentacji dorobku zawodników i działaczy Automobilklubu Małopolskiego Krosno w sezonie 2018. Podsumowane zostaną także najważniejsze imprezy, które klub zorganizował w roku ubiegłym. Wyróżnieni oraz nagrodzeni zostaną wybitni zawodnicy z Krosna, a także zasłużeni działacze i sponsorzy wspierający sportową inicjatywę stowarzyszenia. Ponadto nowo wybrany zarząd przedstawi program działań na rok 2019.

Po oficjalnej prezentacji zaplanowana jest część nieoficjalna, impreza taneczna wraz z poczęstunkiem dla zaproszonych gości, kibiców i sportowców. Wśród gości pojawią się najlepsi zawodnicy GSMP: Szymon Piękoś i Karol Krupa – reprezentanci Polski na Hill Climb Masters we Włoszech (nieoficjalne Mistrzostwa Świata).
————————————————————————————————————————————–
Automobilklub Małopolski Krosno jest stowarzyszeniem działającym od 1970 roku. Zrzesza aktualnie niemal 300 członków. Do flagowych imprez sportowych organizowanych przez klub co roku należy m.in. Bieszczadzki Wyścig Górski, Rajd Podkarpacki, Wyścig Górski Prządki.
Za główny cel działalności stawia sobie popularyzację sportów samochodowych i motorowych, aktywizację dzieci, młodzieży i dorosłych w rozwijaniu swoich pasji, a także promocję regionu i miasta Krosna.

Gala Sportu Samochodowego

29-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.