REKLAMA

Tragedia w Krośnie. W wypadku zginęło dwóch kierowców (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Krośnie. Kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem. Pomimo prowadzonej reanimacji, życia kierowców nie udało się uratować.

Wczoraj po godz. 15, na ulicy Podkarpackiej w Krośnie doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z volkswagenem. Pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, życia 53-latka nie udało się uratować. 54-letni kierowca volkswagena doznał ciężkich obrażeń ciała i po przewiezieniu do szpitala, zmarł.

Tuż po zderzeniu z volkswagenem, opel otarł się jeszcze prawym bokiem o renaulta, powodując jego uszkodzenie. 45-letni kierujący renaultem nie odniósł żadnych obrażeń i nie potrzebował pomocy medycznej.

Na czas trwania działań ratowniczych wiadukt na ul. Podkarpackiej był nieprzejezdny. Policjanci organizowali objazdy. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 18.

303-184046


16-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline