REKLAMA

Tajemniczy wypadek. Opel w rowie, brak kierowcy i pasażerów (FOTO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Do tajemniczego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie (14.04) w Faliszówce (gm. Chorkówka) na drodze łączącej miejscowość z Leśniówką. Uszkodzony Opel znajdował się w rowie i nie było kierowcy, ani ewentualnych pasażerów.

Policjanci interweniowali na drodze łączącej Faliszówkę z Leśniówką. Przed godziną 18, miało tam dojść do kolizji drogowej. Osoba kierująca oplem insignią jadąc od strony Leśniówki straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu, a następnie pojazd uderzył w przepust.

 Z miejsca zdarzenia kierujący jak i ewentualni pasażerowie oddalili się w nieznanym kierunku. Policjanci ustalają kto kierował pojazdem.

Policjanci ustalają kto kierował oplem insignia, który dziś popołudniu w Faliszówce (gmina Chorkówka) uczestniczył w zdarzeniu. Podczas wyciągania samochodu przez pomoc drogową, policjanci wstrzymali tą czynność i wezwali na miejsce technika kryminalistyki, który zabezpieczył ślady pozostawione w pojeździe.

Droga pomiędzy Faliszówką, a Leśniówką została odblokowana przed godziną 22.

źródło: krosno112.pl
foto: krosno112.pl/ Gex-Hol


15-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline