Pomogli ciężarnej kobiecie. Policyjna eskorta do szpitala

Do kontrolujących prędkość policjantów podjechało osobowe audi, którego kierowca prosił o pomoc. Na tylnym siedzeniu leżała mdlejąca kobieta w ciąży. Policjanci włączyli sygnały i pilotowali pojazd aż do szpitala. Na miejscu oczekiwał już zespół medyczny, który zaopiekował się ciężarną.

W środę przed południem funkcjonariusze krośnieńskiej drogówki kontrolowali prędkość w miejscowości Ustrobna. Około godz. 11.30 przy policyjnym patrolu zatrzymał się zdenerwowany kierowca audi, który prosił o pomoc. Na tylnym siedzeniu jego samochodu leżała mdlejąca z bólu kobieta w ciąży. Z każdą kolejną chwilą jej stan zdrowia pogarszał się. Policjanci bez chwili namysłu użyli sygnałów uprzywilejowania, pilotując audi aż do samego szpitala.

Po upływie kilkunastu minut niecodzienny konwój dotarł do krośnieńskiego szpitala. Tam oczekiwał już zespół medyczny, który udzielił fachowej pomocy ciężarnej kobiecie.

zdjęcie poglądowe

KMP Krosno

12-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)