REKLAMA

KROSNO: Miasto odbierze zbędne odpady za darmo

KROSNO / PODKARPACIE. W ramach akcji: „Jesienne porządki w ogrodzie” władze miasta organizują odbiór zielonych odpadów oraz zużytych sprzętów wielkogabarytowych i opon. Wystarczy telefonicznie zgłosić chęć skorzystania z darmowego odbioru takich odpadów.

Odpady należy gromadzić w workach o pojemności do 120 litrów. W takie worki należy się zaopatrzyć we własnym zakresie. Żeby skorzystać z jesiennej akcji odbioru odpadów zielonych należy telefonicznie zgłosić adres oraz ustalić dokładne miejsce i termin odbioru dla danej ulicy. Odpady wystawione w miejscach i terminach innych niż uzgodniono przy zgłoszeniu nie będą odbierane. Aktualności w zakresie gospodarowania odpadami są dostępne na stronie internetowej NASZE ŚMIECI.

Zgłoszenia można zgłaszać telefonicznie:
 

  • od 10 do 21 września w godzinach od 8.00 do 14.00  – pierwszy odbiór odpadów w październiku
  • od 8 do 19 października w godzinach od 8.00 do 14.00  – drugi odbiór odpadów w listopadzie
     

numery telefonów: 13 47 48 488  lub  13 47 48 490
 

Stare meble, sprzęty domowe i zużyte opony

Odpady wielkogabarytowe należy ustawiać w miejscach umożliwiających swobodny dojazd po drogach publicznych, załadunek odpadów i powrót specjalistycznego pojazdu o znacznych wymiarach i dużej masie. Odpady wystawione w miejscach i terminach innych niż uzgodniono przy zgłoszeniu nie będą odbierane.

jesienna_przeprowadzka

źródło: Gmina Krosno

27-08-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.