REKLAMA

KROSNO: Miasto odbierze zbędne odpady za darmo

KROSNO / PODKARPACIE. W ramach akcji: „Jesienne porządki w ogrodzie” władze miasta organizują odbiór zielonych odpadów oraz zużytych sprzętów wielkogabarytowych i opon. Wystarczy telefonicznie zgłosić chęć skorzystania z darmowego odbioru takich odpadów.

Odpady należy gromadzić w workach o pojemności do 120 litrów. W takie worki należy się zaopatrzyć we własnym zakresie. Żeby skorzystać z jesiennej akcji odbioru odpadów zielonych należy telefonicznie zgłosić adres oraz ustalić dokładne miejsce i termin odbioru dla danej ulicy. Odpady wystawione w miejscach i terminach innych niż uzgodniono przy zgłoszeniu nie będą odbierane. Aktualności w zakresie gospodarowania odpadami są dostępne na stronie internetowej NASZE ŚMIECI.

Zgłoszenia można zgłaszać telefonicznie:
 

  • od 10 do 21 września w godzinach od 8.00 do 14.00  – pierwszy odbiór odpadów w październiku
  • od 8 do 19 października w godzinach od 8.00 do 14.00  – drugi odbiór odpadów w listopadzie
     

numery telefonów: 13 47 48 488  lub  13 47 48 490
 

Stare meble, sprzęty domowe i zużyte opony

Odpady wielkogabarytowe należy ustawiać w miejscach umożliwiających swobodny dojazd po drogach publicznych, załadunek odpadów i powrót specjalistycznego pojazdu o znacznych wymiarach i dużej masie. Odpady wystawione w miejscach i terminach innych niż uzgodniono przy zgłoszeniu nie będą odbierane.

jesienna_przeprowadzka

źródło: Gmina Krosno

27-08-2018


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

korczyniak2018-08-29 06:42:02
0 0
A czemu okoliczne gminy nie przyłączą się do tego pomysłu? Bo w gminach okolicznych stare meble idą do pieca, opony także, a reszta i tak ląduje w lesie...... Przykre...