Kierowcy odwiedzający Krosno mogą parkować znacznie wygodniej i za darmo!

KROSNO / PODKARPACIE. Do końca listopada kierowcy, którzy będą korzystali z parkingów w mieście, mogą pozostawiać na nich swoje samochody za darmo! Jak to zrobić? To bardzo proste. Wystarczy pobrać oficjalną aplikację, zarejestrować konto i opłacić pierwszy bilet, a do końca listopada 2017 r. w strefie płatnego parkowania w Krośnie zaparkujemy za darmo.

Pierwszy krok – pobierz Apkę

Pobierz oficjalną aplikację ePARK ze sklepu Google Play lub App Store (www.zaePARKuj.pl).
Aplikacja ePARK to oficjalna metoda płatności za postój w Strefie Płatnego Parkowania. Umożliwia opłacenie postoju w wygodny i szybki sposób. Wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć lub przedłużyć parkowanie bez konieczności wracania do samochodu i bez szukania drobnych. Warto ułatwiać sobie życie!

Aby rozpocząć korzystanie z aplikacji, wystarczy podać swój adres e-mail i nr rejestracyjny pojazdu.
Ani przedpłata ani cykliczne doładowywanie konta w aplikacji nie jest wymagane. Wystarczy podpiąć kartę płatniczą (debetową lub kredytową), a płatność realizowana będzie automatycznie po zakończeniu parkowania. Dodatkowo system pamięta nr rejestracyjny i potrafi automatycznie zlokalizować, w której strefie parkujemy. Eliminuje to uciążliwe wpisywanie danych w parkomacie lub poszukiwanie nazwy strefy, w której się znajdujemy.

Korzystasz z aplikacji – skorzystaj z promocji

Warunkiem prawidłowego działania środków dodatkowych jest poprawnie zarejestrowana w aplikacji karta płatnicza. Konto w aplikacji zostanie doładowane w ciągu 2 dni roboczych od spełnienia warunków Promocji. Promocja przeznaczona jest dla nowych Użytkowników aplikacji ePARK opłacających parkowanie w Płatnej Strefie w Krośnie. Koszt promocyjnych parkowań nie może przekroczyć 1000 zł.

Zasadniczą korzyścią korzystania z aplikacji, którą doceni każdy, kto choć raz błędnie zaplanował czas postoju, jest możliwość płacenia za postój w Płatnej Strefie w systemie START/STOP. Płacimy wtedy za realny czas parkowania i nie musimy przejmować się przekroczeniem wykupionego czasu. Jeśli korzystamy z kilku pojazdów lub parkujemy bardzo często, aplikacja pozwala na otrzymanie pełnego zestawienia wszystkich zakupionych biletów, co ułatwia zarządzanie wydatkami.

Aplikację można pobrać ze strony www.zaePARKuj.pl, na pytania ekipa ePARK odpowiada na facebooku: www.facebook.com/eparkpl lub pod adresem kontakt@electronicparking.pl.

Promocja prowadzona i finansowana przez firmę Electronic Parking Poland Sp. z o.o.
Regulamin dostępny na: http://electronicparking.pl/wp-content/uploads/Parkuj_za_free_regulamin.pdf

17-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline