REKLAMA

Grill i zabawa na krośnieńskim Rynku!

KROSNO / PODKARPACIE. Wymyślne szaszłyki, szparagi zawijane w szynce, burger z grilla, bakłażan z serem camembert i wiele innych przysmaków przygotowano na wielkie grillowanie na krośnieńskim Rynku. Potrawy zachwalał Kevin Aiston. “Grill & Fun” to pierwsza z czterech letnich imprez, które przygotowano na tegoroczne lato. Grillowanie już za nami, zobaczcie jak było 8 czerwca!

 

 “Rynek Krosna. Serce miasta” to szereg działań, które ożywiają krośnieński Rynek od ubiegłego roku. 8 czerwca na Rynku zapachniało grillem, a restauratorzy prześcigali się w przygotowywaniu przysmaków!
Gościem specjalnym był znany kucharz z Anglii – Kevin Aiston.

Kevin kosztował potraw i zachwalał umiejętności kucharzy. Nie pierwszy raz był w Krośnie, kiedyś odwiedzał nasze miasto jako strażak odwiedzał przedszkolaków i zachęcał ich do nauki języka angielskiego.

“Macie świetnych kucharzy, wspaniałą atmosferę, wszystko co jest potrzebne do szczęścia” – podsumowywał Kevin, nie ukrywał przy tym, że bardzo lubi Krosno i na pewno jeszcze tu wróci.

Wielkiemu grillowaniu towarzyszyła zabawa. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje dla dzieci.

Zaplanowano już kolejne imprezy. “Sweet & Fun” odbędzie się 16 lipca. Restauratorzy na ten dzień mają przygotować słodkości. “Delicious Day” zaplanowano na 11 sierpnia. Będzie to dzień wyjątkowych specjałów i niespodzianek. Sezon zakończy impreza “Fit & Fun”, czyli zabawa i potrawy 100% naturalne!

 

 

Źródło: UM Krosno, Rynek Krosna. Serce miasta.

RW

10-06-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.