Grill i zabawa na krośnieńskim Rynku!

KROSNO / PODKARPACIE. Wymyślne szaszłyki, szparagi zawijane w szynce, burger z grilla, bakłażan z serem camembert i wiele innych przysmaków przygotowano na wielkie grillowanie na krośnieńskim Rynku. Potrawy zachwalał Kevin Aiston. “Grill & Fun” to pierwsza z czterech letnich imprez, które przygotowano na tegoroczne lato. Grillowanie już za nami, zobaczcie jak było 8 czerwca!

 

 “Rynek Krosna. Serce miasta” to szereg działań, które ożywiają krośnieński Rynek od ubiegłego roku. 8 czerwca na Rynku zapachniało grillem, a restauratorzy prześcigali się w przygotowywaniu przysmaków!
Gościem specjalnym był znany kucharz z Anglii – Kevin Aiston.

Kevin kosztował potraw i zachwalał umiejętności kucharzy. Nie pierwszy raz był w Krośnie, kiedyś odwiedzał nasze miasto jako strażak odwiedzał przedszkolaków i zachęcał ich do nauki języka angielskiego.

“Macie świetnych kucharzy, wspaniałą atmosferę, wszystko co jest potrzebne do szczęścia” – podsumowywał Kevin, nie ukrywał przy tym, że bardzo lubi Krosno i na pewno jeszcze tu wróci.

Wielkiemu grillowaniu towarzyszyła zabawa. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje dla dzieci.

Zaplanowano już kolejne imprezy. “Sweet & Fun” odbędzie się 16 lipca. Restauratorzy na ten dzień mają przygotować słodkości. “Delicious Day” zaplanowano na 11 sierpnia. Będzie to dzień wyjątkowych specjałów i niespodzianek. Sezon zakończy impreza “Fit & Fun”, czyli zabawa i potrawy 100% naturalne!

 

 

Źródło: UM Krosno, Rynek Krosna. Serce miasta.

RW

10-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)