REKLAMA

GŁOWIENKA: 17-letni motocyklista z promilami

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem 17-letniego motocyklisty w Głowience. Młody kierowca miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a przewożony przez niego pasażer, blisko 2 promile.

Wczoraj około godz. 12, pracujący na miejscu kolizji w Głowience policjanci zwrócili uwagę na przejeżdżający motocykl, którego pasażer podróżował bez kasku ochronnego. Mundurowi podali sygnał kierującemu do zatrzymania się, jednak ten podjął próbę ominięcia policjanta. Motocyklista gwałtownie skręcił kierownicą, a następnie stracił panowanie nad pojazdem i razem z pasażerem upadł na jezdnię.

Od kierującego oraz jego pasażera wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło, że obaj mężczyźni byli pijani. 17-letni kierujący miał około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a przewożony przez niego 53-letni pasażer, blisko 2 promile.

17-latek odniósł niegroźne obrażenia i został zaopatrzony medycznie przez przybyłą na miejsce załogę karetki pogotowia. Pasażer wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno

07-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Inline
Inline