GŁOWIENKA: 17-letni motocyklista z promilami

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem 17-letniego motocyklisty w Głowience. Młody kierowca miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a przewożony przez niego pasażer, blisko 2 promile.

Wczoraj około godz. 12, pracujący na miejscu kolizji w Głowience policjanci zwrócili uwagę na przejeżdżający motocykl, którego pasażer podróżował bez kasku ochronnego. Mundurowi podali sygnał kierującemu do zatrzymania się, jednak ten podjął próbę ominięcia policjanta. Motocyklista gwałtownie skręcił kierownicą, a następnie stracił panowanie nad pojazdem i razem z pasażerem upadł na jezdnię.

Od kierującego oraz jego pasażera wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło, że obaj mężczyźni byli pijani. 17-letni kierujący miał około 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, a przewożony przez niego 53-letni pasażer, blisko 2 promile.

17-latek odniósł niegroźne obrażenia i został zaopatrzony medycznie przez przybyłą na miejsce załogę karetki pogotowia. Pasażer wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

KMP Krosno

07-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline