Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany   

 1. Wcześniej
 2. Iwonicz Zdrój zaprasza na comiesięczną giełdę staroci dnia 29.lipiec 2018r [niedziela]. w godz. 8.00 do 15.00. Miejsce giełdy - plac przy amfiteatrze, aleja Leśna, w pięknej leśnej scenerii. Swój udział zapowiedziało ok. 40 wystawców ze swoimi starymi przedmiotami. Koło Gospodyń z Iwonicza będzie oferować potrawy regionalne. Wszystkich miłośników staroci serdecznie zapraszamy.
 3. Hej wszystkim. Czy słyszeliście może jakieś opinie n. t. firmy sprzątającej w Krośnie: [ spam ] ? Natrafiłem na [ spam ] w internecie i podobno działają na skalę ogólnopolską. Interesuje mnie usługa sprzątania biur. Ktoś jest w stanie pomóc?
 4. KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.
 5. KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.
 6. Sąsiad mówi, że dyrektorem szpitala zostanie zięć posła Piotrowicza
 7. Nieźle prezydent Przytocki rozegrał sąsiednie podwórka. Brawo tak postępuje prawdziwy gospodarz, samorządowcy gminni musza się jeszcze dużo nauczyć
 8. Co myślicie o zakupie lotniska w Targowiskach przez Krosno?
 9. To się nie zastanawiaj. Pani poseł do PiS-u nikt przy zdrowych zmysłach nie przyjmie.
 10. tak przybysz z Przemyśla na pewno będzie troszczył się o nasz przybytek
 11. Dostaniemy bezrobotnego z Przemyśla, Jarosławia albo Rzeszowa
 12. Kto według was zostanie nowym dyrektorem krośnieńskiego szpitala?
 13. KOD też startuje, szef kodu ma tworzyć listę. Podobno POwcy wystartują u niego np. Słyś plus lewica krośnieńska
 14. Podobno Słyś i Lenik też startują. Już mają listy. Może być ciekawie.
 15. Z PISu ma Skiba startować. Ze Suchodołu. Pytałem mało w Suchodole go ludzie znają abco dopiero w innych dzielnicach.
 16. Wystarczy odpowiednio oznaczyć kładkę i zainstalować kamerę a osoby łamiące przepisy karać. Proszę nie stosować odpowiedzialności zbiorowej bo to nikomu nie służy i nie rozwiązuje problemu ! Ta sytuacja tylko stwarza kolejne problemy komunikacyjne w Krośnie Może problemem kładki powinni się zająć radni Rady Miasta Krosna? Dlaczego ktoś bez konsultacji z radnymi podejmuje takie decyzje?
 17. Czy wiadomo kto będzie kandydował na prezydenta Krosna?
 18. Od pewnego czasu się zastanawiam czy Pani poseł Frydrych w interesie Krosna i wyborców nie powinna przejść do PiS? Szanowna Pani poseł zastanawiam się od pewnego czasu czy nie lepiej reprezentowała by Pani interesy mieszkańców Krosna i ziemi krośnieńskiej jako posłanka z PiS? Dla Platformy Obywatelskiej nadchodzą czy wręcz już są bardzo ciężkie czasy i PO nie ma zupełnie pomysłu na rządzenie w Polsce. Pani jako młoda posłanka moim zdaniem powinna zareagować i przyłączyć się do obozu władzy tak aby mieć możliwość osiągnąć więcej dla Krosna i Pani wyborców . Czy pragmatyzm polityczny i interes mieszkańców tego nie wymaga? Czy trwanie w PO ma jakikolwiek sens? Moim zdaniem PO dogorywa jak i idee które reprezentuje PO!
 19. Rada powiatu jasielskiego przeciwko łącznicy kolejowej Rzeszów Krosno (VIDEO)
 1. Załaduj więcej aktywności