Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany   

 1. Ostatni tydzień
 2. KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.
 3. KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.
 4. Wcześniej
 5. Sąsiad mówi, że dyrektorem szpitala zostanie zięć posła Piotrowicza
 6. Nieźle prezydent Przytocki rozegrał sąsiednie podwórka. Brawo tak postępuje prawdziwy gospodarz, samorządowcy gminni musza się jeszcze dużo nauczyć
 7. Co myślicie o zakupie lotniska w Targowiskach przez Krosno?
 8. To się nie zastanawiaj. Pani poseł do PiS-u nikt przy zdrowych zmysłach nie przyjmie.
 9. tak przybysz z Przemyśla na pewno będzie troszczył się o nasz przybytek
 10. Dostaniemy bezrobotnego z Przemyśla, Jarosławia albo Rzeszowa
 11. Kto według was zostanie nowym dyrektorem krośnieńskiego szpitala?
 12. KOD też startuje, szef kodu ma tworzyć listę. Podobno POwcy wystartują u niego np. Słyś plus lewica krośnieńska
 13. Podobno Słyś i Lenik też startują. Już mają listy. Może być ciekawie.
 14. Z PISu ma Skiba startować. Ze Suchodołu. Pytałem mało w Suchodole go ludzie znają abco dopiero w innych dzielnicach.
 15. kładka pokazała jak sie rozwiązuje problemy w miescie, nie słuchacie to nie pojedziecie
 16. INTERWENCJA: Czy monitoring rozwiązałby problem? Radni o zamknięciu kładki przy ul. Drzymały ( KOMENTARZE RADNYCH ) http://tvkrosno.pl/interwencja-czy-monitoring-rozwiazalby-problem-radni-o-zamknieciu-kladki-przy-ul-drzymaly-komentarze-00e7ts/#comment-747
 17. Wystarczy odpowiednio oznaczyć kładkę i zainstalować kamerę a osoby łamiące przepisy karać. Proszę nie stosować odpowiedzialności zbiorowej bo to nikomu nie służy i nie rozwiązuje problemu ! Ta sytuacja tylko stwarza kolejne problemy komunikacyjne w Krośnie Może problemem kładki powinni się zająć radni Rady Miasta Krosna? Dlaczego ktoś bez konsultacji z radnymi podejmuje takie decyzje?
 18. jak to kto? Obecny prezydent Przytocki. PiS kogoś będzie musiał wystawić ale raczej z Przytockim nikt nie da rady
 19. Czy wiadomo kto będzie kandydował na prezydenta Krosna?
 20. Działa kobieta spotkanie za spotkaniem organizuje, nie dopiero przed wyborami
 21. Tam nikt przypadkowy nie pracuje, za duże zarobki żeby dać ludziom z ulicy sie dostać tak jak do policji
 22. Zgadzam się. Brak poglądów tak jak całe PO, już nie wiedzą w którą stronę iść
 23. W Krośnie nie rządzi żadne PO. Skąd wy macie takie informacje? To świadczy, że nie wiecie, kto tak na prawdę tu rządzi. Odpowiadam: Ludzie bezpartyjni.
 24. Pani poseł nie ma poglądów, które uzasadniałyby jej przejście do PiS-u. Nie powinna startować w wyborach, no chyba, że na sołtysa.
 1. Załaduj więcej aktywności