Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany   

  1. Wcześniej
  2. Iwonicz Zdrój zaprasza na comiesięczną giełdę staroci dnia 29.lipiec 2018r [niedziela]. w godz. 8.00 do 15.00. Miejsce giełdy - plac przy amfiteatrze, aleja Leśna, w pięknej leśnej scenerii. Swój udział zapowiedziało ok. 40 wystawców ze swoimi starymi przedmiotami. Koło Gospodyń z Iwonicza będzie oferować potrawy regionalne. Wszystkich miłośników staroci serdecznie zapraszamy.
  3. Hej wszystkim. Czy słyszeliście może jakieś opinie n. t. firmy sprzątającej w Krośnie: [ spam ] ? Natrafiłem na [ spam ] w internecie i podobno działają na skalę ogólnopolską. Interesuje mnie usługa sprzątania biur. Ktoś jest w stanie pomóc?
  4. KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.
  5. KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.
  6. Sąsiad mówi, że dyrektorem szpitala zostanie zięć posła Piotrowicza
  7. Kto według was zostanie nowym dyrektorem krośnieńskiego szpitala?
  8. Rada powiatu jasielskiego przeciwko łącznicy kolejowej Rzeszów Krosno (VIDEO)
  1. Załaduj więcej aktywności