Cała aktywność

Strumień auto-aktualizowany   

 1. Ostatni tydzień
 2. Rewolucyjna aktualizacja oprogramowania SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0": captcha rejestrowanie Google (ReCaptcha-2 i ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, i ponad 8400 innych rodzajów captcha, z najwyższą precyzją (80..100%) i najwyższą prędkością (100 zdjęć na sekundę). Możesz używać XEvil 4.0 z dowolnym najpopularniejszym oprogramowaniem SEO / SMM: iMacros, XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke i ponad 100 innych programów. Zainteresowany? W serwisie YouTube znajduje się wiele filmów na temat XEvil. Do zobaczenia później ;)
 3. Wcześniej
 4. Hellow my name is DanielMom. Wery good-hearted post! Thx :)
 5. KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.
 6. KONIEC BEZKARNOŚCI SOKISTÓW W KROŚNIE. SPRAWA TA CIĄGNIE SIĘ 4 LATA. WRESZCIE DZIARSCY SOKIŚCI DOCZEKALI SIĘ NAGRODY I OTRZYMALI UPOMNIENIA ZA SWOJE WYCZYNY W KROŚNIE. O OPISANYM ZDARZENIU ZOSTAŁY POWIADOMIONE NAJWYŻSZE URZĘDY CENTRALNE W WARSZAWIE, ZARZĄD PKP PLK ORAZ UTK PKP W WARSZAWIE . ZA WYSTAWIONE BEZPODSTAWNE MANDATY NA DWORCU PKP KROSNO ZAPŁACĄ Z WŁASNEJ KIESZENI.
 7. Sąsiad mówi, że dyrektorem szpitala zostanie zięć posła Piotrowicza
 8. Nieźle prezydent Przytocki rozegrał sąsiednie podwórka. Brawo tak postępuje prawdziwy gospodarz, samorządowcy gminni musza się jeszcze dużo nauczyć
 9. Co myślicie o zakupie lotniska w Targowiskach przez Krosno?
 10. To się nie zastanawiaj. Pani poseł do PiS-u nikt przy zdrowych zmysłach nie przyjmie.
 11. tak przybysz z Przemyśla na pewno będzie troszczył się o nasz przybytek
 12. Dostaniemy bezrobotnego z Przemyśla, Jarosławia albo Rzeszowa
 13. Kto według was zostanie nowym dyrektorem krośnieńskiego szpitala?
 14. KOD też startuje, szef kodu ma tworzyć listę. Podobno POwcy wystartują u niego np. Słyś plus lewica krośnieńska
 15. Podobno Słyś i Lenik też startują. Już mają listy. Może być ciekawie.
 16. Z PISu ma Skiba startować. Ze Suchodołu. Pytałem mało w Suchodole go ludzie znają abco dopiero w innych dzielnicach.
 17. kładka pokazała jak sie rozwiązuje problemy w miescie, nie słuchacie to nie pojedziecie
 18. INTERWENCJA: Czy monitoring rozwiązałby problem? Radni o zamknięciu kładki przy ul. Drzymały ( KOMENTARZE RADNYCH ) http://tvkrosno.pl/interwencja-czy-monitoring-rozwiazalby-problem-radni-o-zamknieciu-kladki-przy-ul-drzymaly-komentarze-00e7ts/#comment-747
 19. Wystarczy odpowiednio oznaczyć kładkę i zainstalować kamerę a osoby łamiące przepisy karać. Proszę nie stosować odpowiedzialności zbiorowej bo to nikomu nie służy i nie rozwiązuje problemu ! Ta sytuacja tylko stwarza kolejne problemy komunikacyjne w Krośnie Może problemem kładki powinni się zająć radni Rady Miasta Krosna? Dlaczego ktoś bez konsultacji z radnymi podejmuje takie decyzje?
 20. jak to kto? Obecny prezydent Przytocki. PiS kogoś będzie musiał wystawić ale raczej z Przytockim nikt nie da rady
 21. Czy wiadomo kto będzie kandydował na prezydenta Krosna?
 22. Działa kobieta spotkanie za spotkaniem organizuje, nie dopiero przed wyborami
 23. Tam nikt przypadkowy nie pracuje, za duże zarobki żeby dać ludziom z ulicy sie dostać tak jak do policji
 24. Zgadzam się. Brak poglądów tak jak całe PO, już nie wiedzą w którą stronę iść
 1. Załaduj więcej aktywności