RCKP: Wystawa z XVII Międzynarodowego Pleneru Fotograficznego

16-11-2017
Wczytuję mapę...

Data/Czas
16/11/2017
00:00

Lokalizacja
RCKP Krosno


KROSNO / PODKARPACIE. Podobnie jak w latach poprzednich w dniach 18-20 sierpnia podczas Karpackich Klimatów na krośnieńskim rynku spotkać można było fotografów z Węgier, Słowacji i Ukrainy, którzy w ramach współpracy przygranicznej na zaproszenie Fotoklubu Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie przyjechali na XVII Międzynarodowy Plener Fotograficzny. RCKP zaprasza na wystawę poplenerową.

Spotkanie fotografików zbiegło się ze Światowym Dniem Fotografii oraz zaprezentowaniem wystaw fotograficznych. Tegorocznym honorowym gościem był znakomity fotografik Vasyl Pylypyuk ze Lwowa. Uczestnicy pleneru oprócz fotografowania Krosna mieli okazję fotografować kolejną edycję Zlotu Militarnego „Anlage Sud XI” w podkarpackiej Stępinie, gdzie odbyła się rekonstrukcja bitwy. Tym razem motywem przewodnim był Tobruk 1941-2017. Zdjęcia wykonane podczas pleneru prezentowane na wystawie to kolejna okazja do ponownego spotkania fotografików z pogranicza.

 

Wernisaż wystawy zaplanowano na 16 listopada 2017, godz. 18.00, Galeria Pogranicza RCKP, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, ul. Kolejowa 1

Wystawa czynna: od 16 listopada do 30 listopada 2017
Wstęp wolny

 Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.