REKLAMA

RCKP: 16-lecie otwartej pracowni – wystawa jubileuszowa

Wczytuję mapę...

Data/Czas
20/10/2017
18:00 - 19:00

Lokalizacja
RCKP Krosno


KROSNO / PODKARPACIE. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie i Otwarta Pracownia serdecznie zapraszają do udziału w wernisażu jubileuszowej wystawy „16-lecie Otwartej Pracowni”. 

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, Galeria Pomarańczowa RCKP, ul. Kolejowa 1, Krosno

Wernisaż: 20 października 2017, godz. 18.00
Wstęp wolny
Wystawa czynna: od 7 października do 9 listopada 2017

Autorki wystawy:
Małgorzata Adamkowska, Małgorzata Bobiec, Marta Bożek-Pocenty, Maryla Ciepiela, Lucyna Domaradzka, Sylwia Guzek, Janina Kiper, Krystyna Kubal, Katarzyna Markowicz, Gryzelda Mazur, Katarzyna Oczoś, Marzena Rostkowska, Nina Rostkowska, Alicja Styrkosz, Małgorzata Wojnar, Beata Zaborowska-Reczek, Magdalena Zajdel

Pomysłodawczynią, instruktorką, mentorką i (śmiało można powiedzieć) dobrą duszą Otwartej Pracowni jest Nina Rostkowska. 16 lat podsumowuje tak:

– 16 lat – to w życiu człowieka sporo czasu. Prowadzenie zajęć, to praca, którą zawsze wykonywałam z przyjemnością, zapałem, pasją. To przygoda i ciągłe poznawanie ludzkich możliwości, odkrywanie drugiego człowieka. Byłam świadkiem wielu odkryć, które przeżyli uczestnicy zajęć. Zadziwień, czasem zmieszania, najczęściej radości z poznawania nowych rzeczywistości. Siedmiolatki, nastolatki i dorośli, niezależnie od wieku, wszyscy przeżywamy te same emocje. Dla każdego, przekraczanie granic jest ekscytujące i buduje osobowość. Zajęcia plastyczne w Otwartej Pracowni bywają furtką do liceum plastycznego czy na wyższą uczelnię artystyczną. Mam nadzieję, że również mile spędzonym czasem, poszerzeniem percepcji czy interesującym hobby.

Otwarta Pracownia RCKP

Zajęcia artystyczne prowadzone w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza – zabawa w sztukę z dziećmi prowadzona jest z wykorzystaniem różnych technik plastycznych, od rysunku i malarstwa do form przestrzennych. Młodzież i dorośli opanowują podstawy rysunku i technik malarskich. Podsumowaniem najczęściej jest wystawa prac uczestników zajęć organizowana na zakończenie roku artystycznego w galerii RCKP.

Źródło: RCKP Krosno

20-10-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.