REKLAMA

LETNIA SCENA NA RYNKU 2017: Koncert Miejskiej Górniczej Orkiestry Dętej

Wczytuję mapę...

Data/Czas
02/07/2017
19:00 - 23:00

Lokalizacja
Krosno


KROSNO / PODKARPACIE. Miejska Górnicza Orkiestra Dęta towarzyszy krośnianom od 70 lat. Funkcję jej kapelmistrza pełni Wiesław Wojnar. Najbliższy koncert orkiestry odbędzie się 2 lipca i zainauguruje “Letnią scenę na Rynku 2017”.

Koncerty orkiestry cieszą się niezwykłą popularnością i przyciągają wielu słuchaczy. Noworoczny Koncert Miejskiej Górniczej Orkiestry Dętej na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Krosna. Orkiestra koncertuje jest podczas Letnich Niedziel w Rynku, Świet(l)nego Miasta, Karpackich Klimatów, wystąpiła także w programie „Jaka to melodia”.

W tym roku “Za szczególne zaangażowanie w działania artystyczne na rzecz miasta, stałą obecność w życiu kulturalnym oraz promocję Krosna w kraju i za granicą”, prezydent Miasta Krosna przyznał medal Miejskiej Górniczej Orkiestrze Dętej.

W niedzielę, 2 lipca 2017 o godzinie 19:00 orkiestra da koncert w krośnieńskim rynku, otwierając tym samym cykl “Letnia scena w rynku 2017”.

źródło: materiały nadesłane

02-07-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.