REKLAMA

III Marsz na orientację „Szlakiem Iwonickich Zdrojów”

Mapa niedostępna

Data/Czas
22/07/2017
15:00 - 18:00

Lokalizacja
Amfiteatr w Iwoniczu-Zdroju


IWONICZ-ZDRÓJ / PODKARPACIE. Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju zaprasza na III Marsz na orientację „Szlakiem Iwonickich Zdrojów”, który odbędzie się w sobotę 22 lipca 2017 r. Start i meta oraz Biuro Organizacyjne będzie znajdowało się w budynku „Amfiteatru” ul. Aleja Leśna 2 c. W marszu na orientacje mogą wziąć udział wszyscy chętni, indywidualnie bądź drużynowo, liczba uczestników ograniczona (100 osób).

Organizatorzy przewidzieli dwie trasy TP – trasa dla początkujących 5,5 km (dzieci do 13 lat) i TO- trasa otwarta 14 km (bez ograniczenia wiekowego). Dzieci do 13 roku życia mogą startować jedynie z pełnoletnim opiekunem (rodzic, nauczyciel, itp.). Młodzież od 13 do 18 roku życia może startować bez opiekuna za pisemną zgodą rodzica/opiekuna, którą wraz z legitymacją szkolną należy przedstawić w biurze organizatorów przy zgłaszaniu się zawodników.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: gok@iwonicz-zdroj.pl z dopiskiem „MARSZ NA ORIENTACJE„ do 14.07.2017 roku. Regulamin imprezy oraz wzór zgody dostępny na stronie organizatora.

RAMOWY PROGRAM MARSZU:
15:00 – dla chętnych szkolenie i wyjaśnienie zasad marszu, krótka powtórka z topografii
15:00 – rozpoczęcie przyjmowania uczestników w biurze organizacyjnym
15:30 – start pierwszego zespołu
Ok. 18.00 – zakończenie, wręczenie medali, nagród. posiłek oraz koncert zespołu muzycznego

Źródło: GOK w Iwoniczu-Zdroju

22-07-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.