Drużyny z Krosna rozpoczynają ligowy sezon na siatkarskich parkietach!

KROSNO / PODKARPACIE. W najbliższy weekend, 7 i 8 października 2017 r. drużyny z Krosna rozpoczną kolejny ligowy sezon zmagań na siatkarskich parkietach. Po dwóch miesiącach żmudnych i ciężkich przygotowań, wylewaniu potu na treningach i sparingowych meczach nadeszła chwila rozpoczęcia walki o ligowe punkty.


Pierwsi sezon rozpoczną w Krośnie nasi Panowie. W sobotę o godzinie 17.00 w hali przy ulicy Legionów zmierzą się z beniaminkiem II ligi drużyną RCS Radom. Pierwsze mecze to zawsze wielka niewiadoma. Mecze sparingowe zacierają niejednokrotnie rzeczywiste możliwości drużyny. Liczymy na walkę i dobrą grę naszych chłopców, którzy w ubiegłym sezonie walczyli w finałach o awans do I ligi. Należy jednak pamiętać, że obecna drużyna to całkiem inny zespół. Z poprzedniego składu pozostało tylko czterech zawodników. Wierzymy, że drużyna pokaże przede wszystkim ducha walki, ambicję i swoją postawą jak zwykle niejednokrotnie zaskoczy swoich kibiców.

W niedzielę o 16.30 w hali przy ulicy Bursaki swój pierwszy ligowy mecz sezonu I ligi rozegrają nasze dziewczyny. Przeciwnikiem będzie drużyna Uni Opole. Co prawda jest to beniaminek rozgrywek ale posiada w swoim składzie znane zawodniczki (Cabajewska, Zackiewicz, Strózik, Kuziak). Spotkanie będzie okazją do rewanżu za porażkę w Opolu w rozgrywkach o Puchar Polski,  w którym to nasza drużyna po zaciętym meczu przegrała 3:2.

W drużynie Karpatek także zaszły duże zmiany w składzie. Z poprzedniego sezonu pozostało w drużynie sześć dziewczyn. Tym co przyszły na pewno nie brakuje ambicji i umiejętności. Niektóre z nowych Karpatek mają za sobą występy w drużynach z najwyższej klasy rozgrywkowej. Należy jednak pamiętać, że drużyna jest bardzo młoda, co czasami pomaga w walce bez obciążeń ale czasami w trudnych chwilach brak boiskowego obycia i doświadczenia może działać deprymująco.

źródło: Karpaty Krosno

07-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)

Inline
Inline