REKLAMA

Działkowcy uczestniczyli w debacie „Bezpieczny Ogród”

KROSNO / PODKARPACIE. W sobotnie popołudnie funkcjonariusze krośnieńskiej policji spotkali się z miłośnikami ogrodnictwa. Debatę, która miała miejsce w świetlicy ogrodu działkowego „Zacisze”, prowadził mł.asp. Marcin Krówka z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

W sobotę na terenie ogrodu działkowego „Zacisze” odbyła się debata pn. „Bezpieczny Ogród”. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia Działkowców Ogrodu „Zacisze” w Krośnie. Krośnieńską policję reprezentowali: mł.asp. Marcin Krówka i asp. sztab. Agnieszka Surmacz z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie oraz  st. asp. Łukasz Fiałkowski – dzielnicowy osiedla Grota Roweckiego i Suchodołu.


Podczas spotkania funkcjonariusze przedstawili propozycje rozwiązań problemów poruszonych przez uczestników debaty. Zwrócili uwagę na zasady, mające skuteczne minimalizowanie zdarzeń w postaci włamań i zniszczenia mienia na terenie działek. Podkreślili jak ważny w rozwiązywaniu problemów jest kontakt z dzielnicowym.

Działkowcy mieli możliwość dowiedzieć się jak korzystać z narzędzia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz z aplikacji „Moja Komenda”.

Źródło: KMP Krosno

31-05-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.