REKLAMA

Akcja “Bezpieczne wakacje” w krośnieńskich szkołach (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. O tym jak bezpiecznie spędzić wolny czas, jak zachować się na drodze, aby nie stwarzać zagrożenia, opowiadali policjanci uczniom Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie. Spotkanie odbyło się w poniedziałek.

Krośnieńscy policjanci spotkali się w poniedziałek z uczniami Szkoły Podstawowej nr 14 oraz Gimnazjum nr 3 w Krośnie.

Zajęcia profilaktyczno-edukacyjne realizowali dzielnicowi: osiedla ks. Bronisława Markiewicza sierż. sztab. Maciej Rajnik oraz dzielnicy Krościenko Niżne mł. asp. Izabela Guzik, a także asp. sztab. Jerzy Barczentewicz z Zespołu ds. Profilaktyki  Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Krośnie.

Podczas spotkania funkcjonariusze m.in. poruszyli temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ze szczególnym uwzględnieniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, do jakich powinni stosować się piesi. Poinstruowali, jak się zachować z kontakcie z obcą osobą. Zwrócili również uwagę na odpowiedzialność prawną nieletnich.

Przedsięwzięcie wpisuje się w program „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Źródło: KMP Krosno

14-06-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.