REKLAMA

53-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala

JASŁO / PODKARPACIE. Jasielscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę w Jaśle na ul. Lwowskiej. 53-letnia mieszkanka powiatu jasielskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych, została potrącona przez samochód. Kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 12.30 na ul. Lwowskiej w Jaśle. Według wstępnych ustaleń interweniujących policjantów, kierujący osobową toyotą, 65-letni jaślanin, jadąc w kierunku Krosna nie zachował ostrożności i potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych kobietę. Poszkodowana w poważnymi obrażeniami została przewieziona do jasielskiego szpitala. Kierujący toyotą był trzeźwy.  

Policjanci pracujący na miejscu tego zdarzenia wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną. W toku prowadzonego postępowania będą wyjaśniać okoliczności i przyczyny wypadku.   

pw

303-161282

źródło: KPP Jasło

04-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • twój komentarz zostanie wyróżniony
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki)
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.