Zdjęcia zakrwawionych płodów na ulicach miasta. Chcą uświadamiać Słowaków, że aborcja jest morderstwem (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. W okolicach Krosna oraz w samym Krośnie stanęło sześć bilbordów w języku polskim i słowackim informujących, że aborcja jest morderstwem. Ustawiła je Fundacja Pro – prawo do życia.

Wystartowała nowa kampania bilbordowa, w ramach prowadzonej przez nas akcji „Szpitale bez aborterów” informujeMariusz Dzierzowski członek zarządu fundacji. – Kampanię skierowaliśmy również do Słowaków, którzy przyjeżdżają do nas na zakupy. Jest, więc okazja, by uświadamiać również naszych sąsiadów, że aborcja jest morderstwem – dodaje Dzierzowski.

Akcja wywołuje wiele sprzecznych opinii. Część mieszkańców regionu przyjmuje ją z aprobatą innych natomiast oburzają drastyczne zdjęcia.

Jestem przeciwniczkom aborcji ale umieszczanie na dłuższy czas w widocznym miejscu tak drastycznych zdjęć uważam za przesadę. Długo musiałam tłumaczyć swojemu dziecku co przedstawiają – powiedziała nam Justyna z Rymanowa Zdroju.

Celem akcji „Szpitale bez aporterów” jest zmuszenie szpitali do tego aby przestały zabijać dzieci.

Będziemy wywierać presję na władze szpitali i informować Polaków, gdzie dokładnie morduje się nienarodzonych. Aż do skutku – czytamy na stronie fundacji. – W tym celu wykupimy miejsca reklamowe obok szpitali i powiesimy na nich kilkumetrowe billboardy, aby bez przerwy informowały o tym, że w tych szpitalach zabija się dzieci.

Tam, gdzie powieszenie billboardu nie będzie możliwe, zaparkujemy pod szpitalami samochodowe lawety oklejone identycznymi informacjami.

MZ
Fot. Fundacja Pro – prawo do życia

12-03-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)