Zderzenie czterech samochodów w Iwoniczu. Pięć osób rannych (ZDJĘCIA)

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek (12 bm.) w Iwoniczu. W zderzeniu czterech samochodów, pięć osób odniosło obrażenia.

Do wypadku doszło w czwartek około godz. 17.30, na ulicy Floriańskiej w Iwoniczu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w chwili, gdy kierująca volvo zatrzymała się przed sygnalizatorem nadającym czerwone światło. Za nią ustawił się seat, na tył którego najechała toyota. W wyniku kolizji, seat został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z audi i wjechał do rowu.

W zdarzeniu ucierpiało pięć osób. Obrażenia, jakich doznali, nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy byli trzeźwi. Przez około dwie godziny iwonicki odcinek drogi krajowej nr 28 był nieprzejezdny. Policjanci zorganizowali objazdy.

Szczegółowe okoliczności wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

KMP Krosno


17-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:




Inline
Inline