Zderzenie cysterny z ciężarówką przewożąca drewno (ZDJĘCIA)

W poniedziałek w Moderówce zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Drewniane bale, które zsunęły się z naczepy, zablokowały drogę nr 28 na kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Do kolizji doszło po godz.16, na odcinku drogi krajowej nr 28 w Moderówce. Policjanci ustalili, że 24-letni kierujący ciężarowym volvo, podczas zbliżania się do przejazdu kolejowego, wykonał manewr hamowania, w wyniku czego naczepa jego samochodu uderzyła w jadącą w przeciwnym kierunku ciężarową cysternę. Na skutek zderzenia, naczepa volvo wywróciła się, a jezdnia została zablokowana przez drewniane bale.

W zderzeniu nikt nie ucierpiał. Kierujący byli trzeźwi. Przez blisko 5 godzin, odcinek drogi krajowej nr 28 w Moderówce, był całkowicie zablokowany. Policjanci wyznaczyli objazdy. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, 24-latek odpowie przed sądem.

SONY DSC

Obraz 1 z 4

SONY DSC

KMP Krosno

06-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)