Zderzenie busa z tirem. Kobieta przetransportowana do szpitala (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartek w Grabownicy Starzeńskiej. Kierująca volkswagenem typu bus wykonując manewr skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z kierującym ciężarowym volvo, który ją w tym czasie wyprzedzał. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kobieta, która kierowała busem została ukarana mandatem.

2_79

W czwartek po godz.10, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Grabownicy Starzeńskiej. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 30-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego, kierująca volkswagenem, jadąc od strony Dynowa, nie upewniła się czy bezpiecznie może wykonać manewr skrętu w lewo i doprowadziła do zderzenia z kierującym volvo, 48-letnim mieszkańcem powiatu krośnieńskiego, który ją w tym czasie wyprzedzał. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami, oboje byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia się pojazdów kierująca volkswagenem doznała obrażeń i wymagała konsultacji lekarskiej. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała okazały się nie groźne.

Sprawczyni kolizji, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem.

 3_69

4_43

źródło: KPP Brzozów

 

30-05-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)