Zderzenie 5 samochodów w Rymanowie

RYMANÓW / PODKARPACIE. Pięć samochodów zderzyło się na ulicy Bieleckiego w Rymanowie. Kolizja spowodowała znaczne utrudnienia w ruchu dla podróżujących tym odcinkiem drogi krajowej nr 28. W zdarzeniu nikt nie doznał poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 18.30, na ulicy Bieleckiego w Rymanowie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 59-letni kierujący audi najechał na tył renaulta, który zderzył się z poprzedzającą kią. Siłą uderzenia kia została zepchnięta na suzuki, które z kolei uszkodziło opla.

Na szczęście, w zdarzeniu nikt poważnienie nie ucierpiał. Uczestnicy byli trzeźwi. Kierowca audi został ukarany mandatem.

Pamiętajmy, że słoneczna pogoda i wysokie temperatury mogą powodować u kierowców obniżenie poziomu koncentracji oraz wydłużenie czasu reakcji. Apelujemy zatem do wszystkich uczestników ruchu o bezpieczną jazdę, ostrożność i rozwagę na drodze.

303-161658

źródło: KMP Krosno

07-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)