KROSNO: Zapisy do III edycji “Beniaminek Kids Ligi”

KROSNO / PODKARPACIE. Nowoczesna Hala Krosno  już po raz trzeci będzie gospodarzem turnieju Beniaminek Kids Liga. Z edycji na edycję turniej nabiera coraz większego rozmachu stając się największą tego typu imprezą w regionie. Grad bramek, emocje i wspaniałe nagrody przyciągają na nowoczesny obiekt całe rodziny. A dla zwycięzcy nagroda niespodzianka wyjazd do Warszawy na mecz Legii i zwiedzanie Stolicy!


Turniej skierowany jest do wszystkich dzieci. W przeciwieństwie do innych tego tupu  imprez, Beniaminek Kids Liga daje możliwość rywalizacji dzieciom średnio zaawansowanym, a nawet początkującym. Oprócz dzieci zrzeszonych w klubach sportowych w turnieju udział biorą drużyny osiedlowe, szkolne  parafialne, harcerskie i inne – mówi Artur Urbanek, trener Beniaminka Krosno. Formuła rozgrywek nie wyklucza słabszych drużyn na samym początku.. Każdy z uczestników turnieju otrzymuje pamiątkowy medal a finaliści zdobywają główne nagrody. Beniaminek Kids Liga to przede wszystkim świetna zabawa! – dodaje.

W dwóch poprzednich edycjach uczestniczyło 47 drużyn. Na murawie w “Hali Krosno” zagrało ponad 500 dzieci. W sumie w rozgrywkach “Beniaminek Kids Ligi” rozegrano już ponad 800 spotkań.

Rozgrywki “Beniaminek Kids Ligi” odbywać się będą w czterech kategoriach wiekowych:

  • U-14: dzieci urodzone w 2004 roku i młodsze,
  • U-12: dzieci urodzone w 2006 roku i młodsze,
  • U-10: dzieci urodzone w 2008 roku i młodsze,
  • U-8: dzieci urodzone w 2010 roku i młodsze.

Zapisy trwają do 22 września. 1 października planowany jest start rozgrywek i pierwsze piłkarskie emocje!

Informacje dotyczące zapisów do III edycji “Beniaminek Kids Ligi znajdziecie również na www.beniaminek.org. Wszystkie mecze rozgrywane będą w “Hali Krosno” (Krosno, ul. Bohaterów Westerplatte 20) na boiskach ze sztuczną murawą najwyższej klasy Premier Turf SX60 posiadającą certyfikat FIFA 2 STAR.

Jedna z naszych drużyn pojedzie na mecz Legii Warszawa! 

Mamy dla Was świetną wiadomość! Wśród wszystkich drużyn, które wezmą udział w zbliżającej się edycji “Beniaminek Kids Ligi” wylosujemy jedną, która dzięki współpracy Beniaminka z firmą Profbud uda się do Warszawy, gdzie na żywo oglądnie mecz  w Lotto Ekstraklasie oraz zwiedzi stolicę i siedzibę naszego partnera PROFBUD.

źródło: UM Krosna

 

20-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)