Warsztaty dla nauczycieli. “Nowatorskie formy doradztwa zawodowego i edukacji ekonomicznej”

KROSNO / PODKARPACIE. Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości wraz z Narodowym Bankiem Polskim i Fundacją Warszawski Instytut Bankowości zapraszają nauczycieli szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych do wzięcia udziału w programie “Ekonomia na co dzień”. Program oferuje bezpłatny pakiet materiałów dydaktycznych do realizacji zajęć z doradztwa zawodowego i edukacji finansowej.

Warsztaty organizowane są w ramach sieci przedsiębiorczych nauczycieli pt: „Nowatorskie formy doradztwa zawodowego i edukacji ekonomicznej”.

Warsztaty odbędą się 20 lutego 2018 r. w godzinach 14.00 – 18.00 w PCEN Oddział w Krośnie ul. Grodzka 45b.

Program skierowany jest zarówno do doradców zawodowych, jak i wychowawców klas oraz nauczycieli innych przedmiotów, którzy zobowiązani są realizować wewnątrzszkolny system doradztwa zawodowego.

Nauczyciele, którzy zdecydują się na realizację programu, mogą bezpłatnie:

– uczestniczyć w warsztatach doskonalących;
– otrzymać materiały dydaktyczne: przewodnik „Ekonomiczne inspiracje”: scenariusze zajęć wraz z kartami pracy dla ucznia, gry dydaktyczne, filmy, dostęp do materiałów cyfrowych zamieszczonych na platformie Fundacji;
– korzystać z konsultacji z trenerami programu.

Uczniowie mogą brać udział w ogólnopolskim konkursie Potyczki Ekonomiczne, oraz w konkursach internetowych związanych z realizacją programu.

Wypełniony formularz zgłoszenia do programu prosimy oddać trenerowi na warsztatach, a zgłoszenie na warsztaty prosimy przesłać elektronicznie do 15 lutego 2018 r.

Informacje potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu otrzymacie Państwo elektronicznie w dniu 16 lutego 2018 r.

źródło: Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie

foto: pixabay.com

25-01-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)