W Krośnie odbyły się uroczystości 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej (ZDJĘCIA)

KROSNO: W czwartek w Krośnie odbyły się uroczystości 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Uroczystości odbyły się pod pomnikiem Ofiar Katynia przy Starostwie Powiatowym w Krośnie. W obchodach wzięli udział komendanci krośnieńskiej Policji.

W czwartek przy Pomniku Katańskim znajdującym się obok siedziby Starostwa Powiatowego w Krośnie odbyły się uroczystości rocznicowe zbrodni katyńskiej. Po wspólnej modlitwie, wystąpieniach okolicznościowych, apelu pamięci i salwie honorowej odbyła się ceremonia składania kwiatów przez delegacje oddające cześć pomordowanym i tragicznie zmarłym. W części artystycznej wystąpili laureaci VIII Powiatowego Konkursu Polskiej Poezji Sybirackiej.

W obchodach wziął udział mł.insp. Leszek Buryła Komendant Miejski Policji w Krośnie, kom. Krzysztof Łopuszański I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie oraz nadkom. Joanna Kędra p.o.

Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Krośnie. Poczet sztandarowy tworzyli funkcjonariusze Wydziału Prewencji krośnieńskiej Policji: st.asp. Łukasz Fiałkowski, st.sierż. Przemysław Żurawski, oraz st.sierż. Marek Mikoś.

14-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)