Uwaga kierowcy. W weekend utrudnienia w ruchu w związku z wyścigiem górskim

KORCZYNA / PODKARPACIE. Komenda Miejska Policji w Krośnie informuje, że w dniach 16-17 września br. (sobota, niedziela) w godz. od 7 do 20 będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego i pieszego, na czas rozgrywania Górskiego Wyścigu „Prządki 2017”, drogi na terenie gminy Korczyna w miejscowościach Korczyna, Czarnorzeki, Węglówka.

Utrudnienia będą obejmować:

– Droga wojewódzka nr 991 Lutcza – Krosno na odcinku Korczyna Rynek – Czarnorzeki – Węglówka skrzyżowanie.
– Droga powiatowa nr 1962R Krosno – „Głębokie”-Czarnorzeki – Jasienica Rosielna na odcinku od kościoła w Czarnorzekach do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 991.
– Droga powiatowa nr 1966R Korczyna – Jabłonica na odcinku Korczyna od ronda do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 991.

Kierujących i pieszych prosimy o bezwzględne stosowanie się do objazdów i poleceń policjantów i osoby funkcyjne zabezpieczające rajd.

Zorganizowane i zalecane objazdy drogą wojewódzką nr 991 – Lutcza – Krosno:

– z Krosna do Rzeszowa – początek objazdu w Krośnie na skrzyżowaniu przy ul. Korczyńskiej z ul. Stapińskiego. Następnie ul. Ślączka i ul. Żeromskiego do Krościenka Wyżnego i dalej do DK 19  w kierunku Rzeszowa,
– z Rzeszowa do Krosna – początek objazdu w miejscowości Lutcza, skrzyżowanie DK nr 19 z DW nr 991. Dojazd DK nr 19 do miejscowości Iskrzynia, następnie drogą powiatową nr 1973R do Krosna,
– z Węglówki do Krosna przez Wysoką Strzyżowską, początek objazdu w miejscowości Węglówka przy kościele, drogą powiatową przez wieś do drogi wojewódzkiej, następnie drogą wojewódzką nr 990 do Krosna.

źródło: KMP Krosno

15-09-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)