UWAGA KIEROWCY: Król przybywa do miasta. Utrudnienia w ruchu

KROSNO / PODKARPACIE. W sobotę 29 lipca do Krosna zawita sam król. Rekonstrukcja historyczna –  “Wjazd Króla Jana Kazimierza” spowoduje pewne utrudnienia w ruchu drogowym. Będzie zmiana organizacji ruchu w obrębie starego miasta  a niektóre z ulic będą wyłączone na czas przemarszu królewskiego orszaku.

Dworski orszak historyczny wyruszy z ul. Bursaki od Hali Sportowo – Widowiskowej o godz.19.00 i  przejdzie ulicami: Niepodległości, Wojska Polskiego,  Staszica przez Plac Konstytucji a następnie ul. Sienkiewicza do Rynku.

W związku z obywającymi się wydarzeniami wyłączona z ruchu będzie ul. Ordynacka, a na ulicach Szczepanika i Spółdzielczej ruch będzie się odbywał w odwrotnym kierunku niż dotychczas.
Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać od piątku (28.07) od godz. 17.00 i zostanie utrzymana do niedzieli (30.07) do godzin nocnych.

Kierowców prosimy o stosowanie się do znaków zmieniających organizację ruchu oraz stosowanie się do poleceń kierujących ruchem funkcjonariuszy. Za utrudnienia przepraszamy.

zdjęcie ilustracyjne

źródło: materiały nadesłane / Urząd Miasta Krosna

25-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)