AKTUALIZACJA / UWAGA: Groźna stłuczka dwóch osobówek na ul. Tysiąclecia. Ruch wahadłowy (ZDJĘCIA)

KROSNO / PODKARPACIE. Do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dzisiaj około godziny 17:00 na ul. Tysiąclecia w Krośnie. Wstępne ustalenia mówią, że kierowca opla wyjeżdżając z parkingu przy markecie i banku nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się peugeotowi i doprowadził do zderzenia. 49-letni kierowca peugeota został przewieziony do szpitala. Jeden pas jest wyłączony z ruchu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około 17:00 na ul. Tysiąclecia w Krośnie.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że włączający się do ruchu 55-leni kierowca opla astry, który chciał wyjechać na ul. Tysiąclecia z parkingu przy markecie spożywczym i banku nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu w stronę skrzyżowania z ul. Naftową 49-letniemu kierowcy peugeota 206 i doprowadził do zderzenia.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał kierowca peugeota i został przewieziony do szpitala – relacjonuje aspirant Paweł Buczyński z KMP Krosno.

Na miejscu pracowali strażacy z PSP Krosno i OSP Białobrzegi. Konieczna była interwencja ratowników medycznych. Wciąż obecni są policjanci.

18:45
Trwa oczekiwanie na ustalenie obrażeń odniesionych przez kierowcę peugeota. Pierwsze wyniki badań pozwolą zakwalifikować to zdarzenie albo jako kolizję, albo wypadek.

Zablokowany jest jeden z pasów ruchu. Policjanci zorganizowali “wahadło”. Trudno stwierdzić ile czasu mogą potrwać utrudnienia.

foto: materiały nadesłane

09-08-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)