Tragedia w Krośnie. W wypadku zginęło dwóch kierowców (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Krośnie. Kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem. Pomimo prowadzonej reanimacji, życia kierowców nie udało się uratować.

Wczoraj po godz. 15, na ulicy Podkarpackiej w Krośnie doszło do tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 53-letni kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z volkswagenem. Pomimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji, życia 53-latka nie udało się uratować. 54-letni kierowca volkswagena doznał ciężkich obrażeń ciała i po przewiezieniu do szpitala, zmarł.

Tuż po zderzeniu z volkswagenem, opel otarł się jeszcze prawym bokiem o renaulta, powodując jego uszkodzenie. 45-letni kierujący renaultem nie odniósł żadnych obrażeń i nie potrzebował pomocy medycznej.

Na czas trwania działań ratowniczych wiadukt na ul. Podkarpackiej był nieprzejezdny. Policjanci organizowali objazdy. Utrudnienia w ruchu trwały do godz. 18.

303-184046


16-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)