Tragedia w Iwoniczu. W wypadku zginął 19-latek (ZDJĘCIA)

IWONICZ / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Iwoniczu. 21-letni kierujący audi zjechał z drogi, uderzył w betonowy przepust, po czym samochód dachował. Na skutek zdarzenia śmierć poniósł 19-letni pasażer.
Do zdarzenia doszło dziś około godz. 1.30 w nocy, na ulicy Floriańskiej w Iwoniczu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letni kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Następnie samochód uderzył w betonowy przepust, po czym dachował.

Samochodem podróżowało trzech młodych mężczyzn. Na miejscu zginął 19-letni pasażer audi. Jego rówieśnik z ciężkimi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. 21-letni kierujący został niegroźnie ranny.

21-latek był trzeźwy. Pobrano mu krew do badań na zawartość środków odurzających. Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przez około 3 godziny iwonicki odcinek drogi krajowej nr 28 był całkowicie zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy.

Prowadzone postępowanie pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: KMP Krosno

17-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)