Tragedia w centrum Jedlicza. Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych (ZDJĘCIA)

JEDLICZE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, w których zginęły dwie osoby. Wczoraj kobieta została śmiertelnie potrącona na przejściu dla pieszych w centrum Jedlicza, natomiast dzisiaj rano w Jaszczwi, pod kołami ciężarówki zginął mężczyzna.

Do dwóch tragicznych zdarzeń z udziałem pieszych doszło w Jedliczu oraz Jaszczwi. Wczoraj około godz. 16, w rejonie jedlickiego rynku, na przejściu dla pieszych została potrącona kobieta przez osobowego volkswagena. Pomimo wysiłków lekarzy, jej życia nie udało się uratować. 25-letni kierujący passatem był trzeźwy.

Do drugiego tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 4, w miejscowości Jaszczew, gdzie ciężarowy man potrącił 42-letniego mężczyznę. Pomimo podjętej reanimacji, mężczyzna zmarł. Przeprowadzone badanie wykazało, że kierujący ciężarówką był trzeźwy. Utrudnienia w ruchu na odcinku drogi krajowej nr 28, trwały ponad 4 godziny.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tych tragicznych wypadków.

źródło: KMP Krosno

27-11-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)