Tajemniczy wypadek. Opel w rowie, brak kierowcy i pasażerów (FOTO)

POWIAT KROŚNIEŃSKI / PODKARPACIE. Do tajemniczego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne popołudnie (14.04) w Faliszówce (gm. Chorkówka) na drodze łączącej miejscowość z Leśniówką. Uszkodzony Opel znajdował się w rowie i nie było kierowcy, ani ewentualnych pasażerów.

Policjanci interweniowali na drodze łączącej Faliszówkę z Leśniówką. Przed godziną 18, miało tam dojść do kolizji drogowej. Osoba kierująca oplem insignią jadąc od strony Leśniówki straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu, a następnie pojazd uderzył w przepust.

 Z miejsca zdarzenia kierujący jak i ewentualni pasażerowie oddalili się w nieznanym kierunku. Policjanci ustalają kto kierował pojazdem.

Policjanci ustalają kto kierował oplem insignia, który dziś popołudniu w Faliszówce (gmina Chorkówka) uczestniczył w zdarzeniu. Podczas wyciągania samochodu przez pomoc drogową, policjanci wstrzymali tą czynność i wezwali na miejsce technika kryminalistyki, który zabezpieczył ślady pozostawione w pojeździe.

Droga pomiędzy Faliszówką, a Leśniówką została odblokowana przed godziną 22.

źródło: krosno112.pl
foto: krosno112.pl/ Gex-Hol


15-04-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)